צחי טהר לב

יועץ הנדל''ן האישי שלכם...

אודות

מק"ט:

צחי טהר לב – ייעוץ ותיווך נדל"ן נתחיל מהסוף – מתחילת דרכי המקצועית בשנת 1990 אני עוסק בניהול סיכונים ופיננסים. במהלך השנים ליוויתי פרויקטים נדלניים גדולים ומשמעותיים, בזכותם יש לי ארגז כלים אותו אני מביא לכל עסקת נדל"ן: בדיקת רקע מקיפה אשר בוחנת את יכולת הרכישה של הלקוחות הערכת נכס כוללת על פי מערכת ייחודית הערכת עלות שיפוץ במידה ונדרש שיתופי פעולה עם קולגות לקידום העסקה וכמובן ליווי אישי עד לסגירת העסקה כל עסקת נדל"ן קטנה כגדולה מחברת בין אנשים ולכן אני שם דגש על פיתוח מערכות יחסים בין הקונים והמוכרים ויוצר את הקישור רק אם אני בטוח שיש עתיד לעסקה, אם בפן הכלכלי או בפן האישי. העבודה שלי כמתווך מייצרת אפשרויות והזדמנויות עבור הלקוחות הקיימים והחדשים, בבדיקה יום יומית וחשיפה לעסקאות חדשות שטרם יצאו לפרסום. בנוסף למציאת הנכסים, אני בוחן גם את העיר, השכונה, מצב הבניין, קבלת מידע על השכנים, מוסדות חינוך ועוד. אני מציע פגישת ייעוץ הכוללת את מדידת הנכס ע"י מכשור מתקדם, ללא תשלום וללא התחייבות. אני לשירותכם, צחי טהר לב – ייעוץ ותיווך נדל"ן ההווה והעתיד של הנכסים שלך מוזמנים להתקשר: 054-8730722

   
   
   
   
   

צפו בקטלוג ריל קפיטל

 

המלצות

 

צחי מתווך נדיר.
המקצועיות וההיכרות של עולם הנדל"ן מכל ההיבטים תורמים ליכולת שלו

לתת מענה לכל לקוח. מעבר למקצועיות,

היחס האישי והאיכפתיות זה מה שמבדיל אותו מאחרים. תודה רבה על השירות צחי היקר, הרבה בהצלחה.
אסף שיש
 

מתווך נדל״ן שירותי, אדיב והכי חשוב מיקצועי! סייע לי ביעילות במכירת דירה שהייתה בבעלותי בלוח זמנים צפוף וזאת לאור חתימה על הסכם מכר מול קבלן בסיטואציה שבה הייתי חייב את כספי המכירה בכדי לעמוד בתנאי החוזה מול הקבלן. מומלץ בחום!!!
דור דוידוביץ

 

צחי אמין מאד, ישר, ויפעל תמיד לטובת הלקוח ולא לפי האינטרס שלו כמתווך, אני מרגיש בטוח להפנות אליו.
יובל כהן

 

 

צחי טהר לב עזר לנו למכור את הדירה במקצועיות רבה, סבלנות והבאת קונים רציניים בזמן קצר תוך הבנת הצרכים בצורה מדוייקת. לאורך כל הדרך היה זמין, הוגן, אמיתי ונעים הליכות. שירותיו לא הסתיימו בקבלת החוזה, אלא היה לצידנו בכל תהליך קליטת החוזה. ממליצה בחום!!!
כרמלה

 לצפיה בהמלצות נוספוות לחצו כאן!!

 

צחי טהר לב - ניהול נכסים