שלמה צרפתי - הבלוק סוכנות נדל''ן

אודות

מק"ט:

הבלוק סוכנות לנדל"ן מתמחה בשיווק, מכירה והשכרה של דירות חדשות, דירות יד שנייה, נכסי יוקרה ונדל"ן מסחרי בראשון לציון והסביבה.

הסוכנות מציעה ללקוחותיה חבילה מלאה של כל השירותים המשויכים לתחום הנדל"ן: הערכת שווי הנכס, צילומים מקצועיים של הנכס, פעולות שיווק ומכירה, ייעוץ משפטי, סיוע בתחום המשכנתאות, אדריכלות ועיצוב פנים, קבלנות שיפוצים ועוד – הכל בכתובת אחת.

בנוסף לחבילת השירותים המלאה, הסוכנות מעניקה ללקוחותיה יחס אישי, זמינות מקסימלית, אפיון צרכים מדויק, שקיפות מלאה, מקצועיות ועבודה יסודית ומאומצת להשגת היעדים .

בראש הסוכנות עומדים ארז שטיינהוף ושלמה צרפתי – שניהם, וגם הסוכנות עצמה, דורגו על-ידי מדד מדלן היוקרתי בעשרת המקומות המובילים בראשון לציון. למעשה, זהו משרד התיווך היחיד בעיר שבו גם המשרד וגם בעליו דורגו יחד במקומות הגבוהים ביותר של מדד מדלן.

ארז שטיינהוף מתמחה בנדל"ן בעיר ראשון לציון. ארז נולד, התחנך וגר כל חייו בעיר, כאשר בשנת 2013 החל לעסוק ביעוץ, שיווק ויזמות נדל"ן. בנוסף, יש לו ניסיון של 25 שנים בתחום המכירות, שיווק ויחסי ציבור, בהן התנסה והתמקצע בניהול מו"מ וביצוע עסקאות מורכבות. ארז הוא בעל רישיון לתיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים ומשמש כחבר לשכת המתווכים במחוז השפלה.

שלמה צרפתי הוא תושב ראשון לציון מעל ל-40 שנה. לאחר קריירה מצליחה של 27 שנה בהייטק, בשנת 2015 החל לעסוק בייעוץ שיווק ויזמות נדל"ן. שלמה ניחן ביכולות מכירה גבוהות, ניהול משא ומתן נכון, אפיון מדויק של צרכי הלקוחות והתאמת הנכס הרלוונטי עבורם. שלמה הוא בעל רישיון לתיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים וחבר בלשכת מתווכי הנדל"ן במחוז השפלה.